O przedszkolu, czyli poznaj Przedszkolny Raj

Przedszkolny Raj o nas

Przedszkole Przedszkolny Raj powstało z myślą o rodzicach, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom właściwy rozwój, a przy tym nie pozbawiać ich radosnego i szczęśliwego dzieciństwa. Gwarantujemy, że w naszej placówce spotkacie się Państwo z miłym przyjęciem, ciepłą domową atmosferą i radością.

Przedszkolny Raj rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2008 roku na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Jesteśmy przytulną, trzy oddziałową placówką. Budynek jest usytuowany w spokojnej i zacisznej dzielnicy Łodzi, w zielonej części miasta, lecz blisko dróg dojazdowych do centrum. Dzięki temu dzieci w spokoju i ciszy mogą odpoczywać i bawić się na świeżym powietrzu. Dysponujemy również własnym ogrodem z placem zabaw dla dzieci starszych i młodszych. Jako przedszkole z językiem hiszpańskim i angielskim stawiamy także na rozwój umiejętności lingwistycznych dzieci.

Rodzice, jak i dzieci doceniają przestronne pomieszczenia, które zostały wykończone w przyjaznych dzieciom kolorach. W takiej postaci dają naszym podopiecznym poczucie bezpieczeństwa oraz stwarzają ciepłą, domową atmosferę, w której każde dziecko czuje się komfortowo.

W naszej placówce stawiamy na samodzielność, pracujemy w oparciu o elementy Montessori. W miarę możliwości jak najwięcej zajęć edukacyjnych oraz zabaw realizujemy na świeżym powietrzu. Wspieramy rozwój dziecka i wyobraźnię poprzez zajęcia sensoryczne i eksperymenty. Raz w miesiącu organizujemy wycieczki oraz warsztaty kulinarne, dzięki czemu dzieci lepiej poznają świat.

Posiłki:

Dużą uwagę przykładamy do żywienia. Każdego dnia maluchy otrzymują kolorowe, urozmaicone pod względem składników odżywczych, ciepłe i smaczne posiłki. W razie potrzeby zapewniamy potrawy zgodne z przestrzeganą przez dziecko dietę np. bezmleczną, bezglutenową, wegańską.

Zachęcamy do zapoznania się z programem przedszkola, kadrą pracowników, ale też szczegółową ofertą zajęć. W przypadku pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

O Przedszkolu

ROZKŁAD DNIA