Przedszkole z angielskim i innymi zajęciami dodatkowymi

Przedszkolny Raj zumba

W ramach przedszkola oferujemy dzieciom szereg zajęć dodatkowych – umożliwiają one im nie tylko rozwój intelektualny, ale też psychofizyczny. W podstawowej ofercie zajęć, w których przedszkolaki mogą uczestniczyć w ramach czesnego znajdują się:

• j. angielski,
  • j. hiszpański,
  • rytmika i gimnastyka korekcyjna,
  • koncert filharmonii,
  • w okresie jesienno-zimowym teatrzyki na terenie przedszkola.

Dodatkowo umożliwiamy zapisanie dzieci na zajęcia takie jak:

• zumba,
  • Przedszkoljada czyli zabawa z piłką z Panem Kangurem,
  • logopeda,
  • zajęcia gimnastyczno-akrobatyczne w KIDS STUDIO.

Udział w powyższych wymaga uiszczenia dodatkowej opłaty.

Dlaczego warto rozwijać umiejętności dziecka?

Udział w zajęciach dodatkowych to nie tylko sposób na poszerzenie wiedzy malucha. To także forma rozwoju jego pasji. Jako przedszkole z angielskim czy językiem hiszpańskim doskonale wiemy, jak jest ważna w dzisiejszym świecie znajomość języków. Ułatwia ona nie tylko odnalezienie się w życiu społecznym, ale też często też ułatwia życie zawodowe.

Ogromną zaletą uczestniczenia do przedszkola z angielskim bądź językiem hiszpańskim jest fakt, że dzieci w naturalny i swobodny sposób poznają nowe słówka, ale też zasady gramatyki. W pierwszej kolejności osłuchują się z językiem obcym, a dopiero później rozpoczynają mówienie. Gwarantujemy odpowiednie dopasowanie formy zajęć do wieku maluchów. Najczęściej nauka jest prowadzona w formie zabawy, co z jest nie tylko atrakcyjne dla przedszkolaków, ale też niezwykle efektywne.